Stavební Práce Plzeň

Stavební Prace, zednické práce, bytové úpravy, rekonstrukce od demolice až po samotnou stavbu. Nabídka stavebních prací.

Kategorie: Fasády

Opravy fasád a zateplení rodinných domů

Opravy fasád a zateplení rodinných domůNaše firma Stavební práce Plzeň Vám nabízí kompletní servis při zateplování a opravách fasád veškerých typů budov. Výhodou zateplení je celkové zlepšení fyzického stavu budov a výrazné ušetření na energiích.

Naše firma Stavební práce Plzeň Vám nabízí kompletní servis při zateplování a opravách fasád veškerých typů budov. Výhodou zateplení je celkové zlepšení fyzického stavu budov a výrazné ušetření na energiích. Výdaje na vytápění či klimatizaci se výrazně snižují, topná sezóna se zkracuje a snižuje se riziko kondenzace. Naskytuje se možnost nainstalování topných zařízení o nižších výkonech. Redukuje se vznik plísní a zlepšuje se odolnost vůči klimatickým změnám. Zateplovací metoda funguje i jako izolace chránící Vaše obydlí před hlukem. Mezi materiály používané na zateplování fasád jsou lepicí, izolační a stěrkové tmely, vata a polystyren. Povrchy nové fasády je možné vybrat ze široké škály dekorativních prvků a barev.

Nacenění zateplení fasády a jejich opravy a mytí je závislé na velikosti, typu a také náročnosti klienta.
pdfStáhnout článek v PDF formátu