Stavební Práce Plzeň

Stavební Prace, zednické práce, bytové úpravy, rekonstrukce od demolice až po samotnou stavbu. Nabídka stavebních prací.

Kategorie: Kuchyně

Rekonstrukce kuchyně

Rekonstrukce kuchyněNaše firma Stavební práce Plzeň nabízí vyhotovení nebo rekonstrukci kuchyní. Realizujeme veškeré stavební práce spojené s touto činností, poskytneme Vám plně individuelní a osobitý přístup při řešení a samotné výstavbě či přestavbě Vaší kuchyně. Vyhotovíme návrh, možný i v 3D projekci, pro Vaše snadnější zorientování se v tom, jak bude Vaše kuchyně vypadat.

Naše firma Stavební práce Plzeň nabízí vyhotovení nebo rekonstrukci kuchyní. Realizujeme veškeré stavební práce spojené s touto činností, poskytneme Vám plně individuelní a osobitý přístup při řešení a samotné výstavbě či přestavbě Vaší kuchyně. Vyhotovíme návrh, možný i v 3D projekci, pro Vaše snadnější zorientování se v tom, jak bude Vaše kuchyně vypadat. Samozřejmostí je pomoc při výběru zařízení, materiálů i spotřebičů, dbáme na to, aby kuchyň byla vyrobena kvalitně, na míru a za přijatelnou cenu. Zvolíte s námi umístění a styl kuchyně, probereme s Vámi veškeré možné varianty, rozmístění spotřebičů, dřezu, myčky, sporáku, digestoře, lednice a ostatních zařízení s ohledem na jejich funkci. Dohlížíme na to, aby vybavení bylo účelné, jednoduché a snadné jej udržovat.

Rekonstrukce či výstavba kuchyně na míru se obvykle zahajuje instalatérskými a elektroinstalačními pracemi, plynu a řemeslnickými pracemi jako jsou podlahářské a malířské. Naše firma Stavební práce Plzeň zajistí vše v návaznosti a bez časových prodlev.

Co zahrnuje rekonstrukce?

Zajistíme dopravu pracovníků a materiálu na místo rekonstrukce kuchyně, odborné zaměření a konzultaci ohledně vybavení a samotné realitzace, návrhy 3D, provedení všech potřebných stavebních prací včetně dopravy a montáže samotné kuchyňské linky.

Vybavení kuchyně

Podlahová krytina by měla být dobře omyvatelná jako jsou dlaždice, nebo linoleum. Jsou také odolné proti poškození. Je doporučeno klást omyvatelný povrch i na zeď za pracovní plochu, dřez a sporák, aby se zabránilo poškození a znečištění zdi jako jsou obklady, sklo, plast a zádové obklady kuchyní.

Důraz je kladen také na dobré osvětlení pracovní plochy.
pdfStáhnout článek v PDF formátu