Stavební Práce Plzeň

Stavební Prace, zednické práce, bytové úpravy, rekonstrukce od demolice až po samotnou stavbu. Nabídka stavebních prací.

Kategorie: Rekonstrukce

Bezbariérové řešení koupelen a kuchyní

Je-li třeba rekonstrukci koupelny či kuchyně provést z důvodu potřeby bezbariérového přístupu, i zde Vám pomůže naše firma Stavební práce Plzeň.

Je-li třeba rekonstrukci koupelny či kuchyně provést z důvodu potřeby bezbariérového přístupu, i zde Vám pomůže naše firma Stavební práce Plzeň. Máte handicap a je třeba upravit jinak obtížně přístupnou koupelnu či kuchyni, navrhneme pro Vás nové umístění WC, vany, madel a ostatních detailů tak, aby Vám prostor plně vyhovoval k dalšímu bezbariérovému užívání. Dbáme důraz na veškeré detaily, jako jsou umístění a výška WC mísy, správné osazení madel a ideální vzdálenost mezi nimi, řešení sprchového koutu s možností zajetí vozíku do prostory sprchy. Ve sprše mohou být zabudovány madla a vhodná sprchovací židle, vše dle potřeb a přání klienta. Doporučujeme použití pákové baterie, protiskluzovou dlažbu a eventuelně baterii s pojistkou proti opaření. Řešeno bude i umyvadlo typu určeného pro osoby s tělesným postižením. Můžeme navrhnout projekt i na následné řešení bytu, jako jsou odstranění prahů, snažší zprůchodnění prostor a podobně.
pdfStáhnout článek v PDF formátu